Hakkımızda

Hakkımızda

ODABAŞI ULUSLARARSI NAKLİYAT ŞİRKETİ  hizmet verebilmek amacıyla 1996 yılında Konya'da  Kurulmuştur. Bu amaçla müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak servisimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz.

HEDEFLERİMİZ VE AMAÇLARIMIZ

  Odabaşı nakliyat firmasını  kara, deniz ve hava taşımacılığında kalitesi ile tanınan, sözleşmeli uluslararası acenta ağına sahip, depo-antrepo, gümrükleme ve yurtiçi dağıtım hizmeti sunan bir lojistik markası yapmak;

  Etkinliğimiz, dürüstlüğümüz ve örgütsel verimliliğimiz ile sektöründe lider olmaktır. İthalat ve ihracatçı müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını kaliteli bir servis ve rekabet edebilir bir fiyatla sunmak, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmaktır. Bu vizyonumuz ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki prensipleri politikamız olarak benimsedik.

VERİMLİLİK

 Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.Araç takip sistemimizle tüm araçlarımızı Müşterilerimize takip ettirir, dogru bilgiyi zamanında ulaştırarak daha gerçekçi planlamalar yapmalarını sağlarız.

İŞ AHLAKI

 Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz. 

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME

 Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteriye Odaklılık

Liderlik

Çalışan Katılımı

Süreç Yaklaşımı

Yönetime sistem yaklaşımı

Sürekli İyileştirme

Verilere Dayalı Karar Verme

Tedarikçilerle İşbirliği